Obec Hrušová

Vyhledávání:

 

 Svoz komunálního odpadu

 

 
 Svozový den:
 PÁTKY V LICHÝCH TÝDNECH


 SVOZ VELKÉHO ODPADU:

 17. 3. 2026

 29. 9. 2026

Zájmová sdružení

Počasí v Hrušové


Projekty

publicity-1-220

publicity-2-220
osetreni-stromu-publicita

Oznámení dle zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů:

Střednědobý výhled rozpočtu, rozpočet, rozpočtové provizorium, závěrečný účet a schválená rozpočtová opatření obce Hrušová jsou zveřejněny v elektronické podobě na internetových stránkách obce na adrese www.hrusova.cz/www/rozpocet. Do listinné podoby těchto dokumentů je možné nahlédnout v kanceláři Obecního úřadu Hrušová.



Rozpočtové opatření č. 3 PDF
Středa, 02 Září 2026 17:06

ke stažení zde>>

 
Volby do zastupitelstva obce Hrušová 9. a 10. října 2026 PDF
Středa, 02 Září 2026 09:55

Oznámení o svolání prvního zasedání okrskové volební komise ke stažení zde>>

 
VV přechodná úprava provozu - bypass PDF
Úterý, 01 Září 2026 07:11

Veřejná vyhláška ke stažení zde>>

mapa ke stažení zde>>

 
Veřejná vyhláška OOP PDF
Čtvrtek, 27 Srpen 2026 13:50

Stanovení přechodné úpravy provozu na silnicích III/3179, III/03528 a pozemních komunikacích v k.ú. Hrušová ke stažení zde>>

Situace dopravně -inženýrských opatření ke stažení zde>>

 
VV - opatření při nedostatku vody PDF
Pondělí, 24 Srpen 2026 12:31

Veřejná vyhláška - opatření při nedostatku vody ke stažení zde>>

 
Volby do zastupitelstva obce Hrušová 9. a 10. října 2026 PDF
Pondělí, 10 Srpen 2026 14:17

Informace volebním stranám o počtu a sídlech volebních okrsků ke stažení zde>>

 
Rozpočtové opatření č. 2 PDF
Středa, 05 Srpen 2026 14:54

ke stažení zde>>

 
Veřejná vyhláška - oznámení projednání návrhu Z5 ZÚR Pk PDF
Pondělí, 20 Červenec 2026 16:09

VV Oznámení veřejného projednání návrhu Změny č. 5 Zásad územního rozvoje Pardubického kraje ke stažení zde>>

 
Volby do zastupitelstva obce Hrušová 9. a 10. října 2026 PDF
Pátek, 17 Červenec 2026 08:10

Seznam vytvořených volebních obvodů ke stažení zde>>

 
Volby do zastupitelstva obce Hrušová 9. a 10. října 2026 PDF
Pátek, 17 Červenec 2026 08:10

Seznam vytvořených volebních obvodů ke stažení zde>>

 
Volby do zastupitelstva obce Hrušová 9. a 10. října 2026 PDF
Středa, 01 Červenec 2026 12:49

Stanovení počtu zastupitelů pro velební období 2026 - 2030 ke stažení zde>>

 
Rozpočtové opatření č. 1 PDF
Středa, 24 Červen 2026 14:21

ke stažení zde>>

 
Závěrečný účet DSO Skupinový vodovod ZÁHORAN za rok 2025 PDF
Středa, 17 Červen 2026 10:12

Závěrečný účet DSO Skupinový vodovod ZÁHORAN Cerekvice nad Loučnou za rok 2025 ke stažení zde>>

Přehled rozpočtových opatření r. 2025 ke stažení zde>>

 
Závěrečný účet obce Hrušová za rok 2025 PDF
Středa, 10 Červen 2026 14:28

Závěrečný účet obce Hrušová za rok 2025

Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu Fin 2-12 M obce Hrušová za rok 2025

Výkaz Rozvaha obce Hrušová za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty obce Hrušová za rok 2025

Výkaz Příloha obce Hrušová za rok 2025

Zpráva o přezkoumání hospodaření obce Hrušová za rok 2025

Výkaz Rozvaha, Výkaz zisku a ztráty a Příloha za rok 2025 Mateřské školy Hrušová

 
Informační materiály k digitálním službám státu PDF
Pátek, 24 Duben 2026 08:47

Materiály ke stažení zde>>

 
Schválený rozpočet obce Hrušová na rok 2026 PDF
Středa, 18 Březen 2026 14:53

ke stažení zde>>

 
Schválený střednědobý výhled rozpočtu na roky 2027 - 2029 PDF
Středa, 18 Březen 2026 14:49

ke stažení zde>>

 
Rozhodnutí o prominutí místního poplatku PDF
Středa, 07 Leden 2026 13:45

Rozhodnutí o prominutí místního poplatku a jeho příslušenství z důvodu mimořádné události ke stažení zde>>

 
Schválený rozpočet Skupinového vodovodu ZÁHORAN Cerekvice nad Loučnou na rok 2026 PDF
Úterý, 30 Prosinec 2025 10:38

ke stažení zde>>

 
Rozpočet na rok 2026 MŠ Hrušová PDF
Úterý, 16 Prosinec 2025 08:20

ke stažení zde>>

 


Strana 1 z 4
joomla templateinternet security reviews

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas

© Obec Hrušová, powered by bm_cz
University template joomla by internet security review